feedback company
Hej, är du ny på sajten? Eller har du bara glömt att logga in? Klicka här för att komma in i värmen

Nordiska Kompaniet

3.8
Betyg
5
Recos
Ring företaget
Nordiska Kompaniet

Regeringsgatan 38 111 56 STOCKHOLM

Vi på Nordiska Kompaniet månar om högsta möjliga service i våra varuhus. Snälla hjälp oss bli bättre, skriv vad du tycker om oss.

www.nk.se

Är det här ditt företag?

Vad tycker du om Nordiska Kompaniet

Läs vad Recos användare tycker om Nordiska Kompaniet

  • Status: 73
    Agnetha L skrev om Nordiska Kompaniet :
    Har bara varit där en gång och minns inte så mycket av besöket annat än att det var stort och såg dyrt ut. Varken bu eller bä.
    3
    2011-08-14
  • Status: 105
    Andreas H skrev om Nordiska Kompaniet :
    Vet väl inte om det här är min grej riktigt. Förmodligen har det att göra med mina bonnläppsgener och att jag kan klä mig i allt som är okej sytt i sömmarna, men att skapa ett forum för folk att handla grejor med för mycket påslag för att ha råd med hyran landar utanför mitt gränsland! Fina grejor for sure, men ett big NJA på det Här spektaklet!
    3
    2011-05-15
  • Status: 91
    Magnus B skrev om Nordiska Kompaniet :
    "i någons ådror flöt allt som var billigt, obegåvat och fult", Bruno K. Öijer.

    NK, En värld av konsumtion. Där all sorg kan få lämnas utanför – tillsammans med eftertankens karga skörhet, tillsammans med ensamheten i stora lilla sammanhanget.
    3
    2010-06-16
  • Status: 10
    erica h skrev om Nordiska Kompaniet :
    åh jag äslkar att komma in på nk. man känner sig liksom lite speciell i den lite exklusiva byggnaden där man är lite exkluderad pga av priserna i vissa affärer. men lika kul att gå och titta i!
    5
    2009-04-01
  • Status: 4
    Love H skrev om Nordiska Kompaniet :
    Stockholms bästa köpcenter för mode. Många snygga märken trängs i den flera våningar höga byggnaden. Fräsch och lyxig känsla på stället där man ofta hittar nya, snygga plagg.
    5
    2009-03-18