blev uppringd, där man erbjöd halva priset på hushållspapper, misstron mot såna här är stor då jag förut blev lurad på varor som kostade mer än vad som var avtalat, i alla fall tog jag 2 balar, så kom paketet med 3 balar och faktura på var saltad 3 ggr mer än vad det skulle kosta, nu blir jag orolig för att man inte får tag i någon, kommer att skicka tillbaka allt
Direkttvätt Sverige AB
Omdömen totalt
Snittbetyg
2.3
3 omdömen om Direkttvätt Sverige AB
Visar 3 omdömen med 2.3 i snittbetyg
Skrev om
Direkttvätt Sverige AB
Skrev om
Direkttvätt Sverige AB
Jag har ett företag som bedriver verksamhet inom bilvård. Vi har använt och testat många olika leverantörer av bilvårdsprodukter. På Direkttvätt har jag fått ett väldigt bra bemötande och produkterna vi testat hittills (Resultat) har varit marknadsledande. Prismässigt ligger de bra till med tanke på att det är premiumprodukter. Otroligt serviceminded! Tack för ett bra samarbete hittills, jag kommer fortsätta handla med er!
Skrev om
Direkttvätt Sverige AB
Ett närmast bluffbolag som skickar varor som inte beställts, likt fakturor och hot om inkasso men vägrar svara i telefon eller via mail. Undvik!