Jenny gjorde vårt första köp av bostad tryggt och smidigt
Jenny Wallström Lindahl
Jenny Wallström Lindahl är mäklare på Fastighetsbyrån Strängnäs
.Jenny Wallström Lindahl har varit registrerad mäklare sedan 2021-06. Jenny Wallström Lindahl har varit aktiv på Reco.se sedan 2021-06 och har fått 214 omdömen med ett betyg på 4.8. Jenny Wallström Lindahl har haft 41 försäljningar sen 2025-02 och har tillfrågat 100% av sina kunder efter omdömen.
-
100%
Andel tillfrågade kunder
-
41
Försäljningar
2025-02 - 2026-01
214 omdömen om Jenny Wallström Lindahl
Jenny är toppen! Hjälpsam och kommunikativ genom hela processen. Löste det fint även när det dök upp lite oväntade omständigheter.
Hon var fantastisk, mycket trevlig
Fantastisk! Konstant närvarande, grundlig och saklig. Trevligt bemötande och världens tålamod vid en krånglig och långdragen bostadsaffär. Tack!
Trevlig, tillmötesgående och gör det lilla extra. Mycket nöjd med Jenny.
Enkelt och okomplicerat att jobba med Jenny. Hon ger ett professionellt intryck och hjälpte till med många kloka råd i försäljningen. Jenny är rak på ett bra sätt och lagom personlig.
Högsta betyg för Jenny! Väldigt trevlig och kunnig. Enkel att få tag på och svarade snabbt på de frågor och funderingar som dök upp! Rekommenderar varmt!
Seriös, trevlig, och bemötlig.
Jag är mycket nöjd med Jenny, hon har hjälpt mig hela vägen hittills och jag vet att hon hjälper mig vidare tills försäljningen är avslutad. Hon är en mycket trevlig person, jag har fullt förtroende för henne. Skulle gärna rekommendera henne till andra som tänker sälja sin bostad./ Agneta Bryngelsson
Vi tycker att vår mäklare Jenny Wallström Lindahl, är lugn, lyhörd, tillmötesgående och förtroendeingivande människa. Vi tror att hon gjorde sitt bästa för att genomföra vår husförsäljning. Med vänlig hälsning Elzbieta och Jan Svedberg från Svedlandsvägen 8