Jag bytte till RedoVi efter att jag blivit imponerad av kunskapen, och engagemanget jag tyckte mig ana vid första mötet. Har inte blivit besviken. Innan RedoVi var jag kund hos två andra bokföringsbyråer. RedoVi är den bästa jag haft. De anstränger sig för att hjälpa mig hålla nere mina bokföringskostnader och det känns mycket roligare med bokföringen efter bytet. Jag har fått jättebra och klok hjälp i varierande företagsfrågor. Känner att jag är i goda händer och har ett starkt förtroende. Personalen är förutom kunnig och hjälpsam, väldigt trevlig och glädjespridande..
RedoVisa i Sollefteå AB
Omdömen totalt
Snittbetyg
5.0
3 omdömen om RedoVisa i Sollefteå AB
Visar 3 omdömen med 5.0 i snittbetyg
Skrev om
RedoVisa i Sollefteå AB
Svar från RedoVisa i Sollefteå AB
Tack Anna Maja för din recension, vi är glada att du är nöjd.
Skrev om
Optimal Ekonomi i Ådalen AB
Mycket hjälpsam, tydlig och snabb kommunikation, ingen fråga är för mycket, enorm kunskap och kompetens inom detta företag. Jag hade aldrig startat ett företag tidigare och RedoVi har guidat mig fantastiskt genom varje steg. Vilken trygghet det ger att samarbeta med RedoVi!
Svar från Optimal Ekonomi i Ådalen AB
Tack Iris för dina recension, vi blir glada för att du upplever det som enkelt och tryggt med oss.
Skrev om
Optimal Ekonomi i Ådalen AB
Har super Louise som sköter mitt företag, hon är Fantastisk, men resten av personalen är hjälpsamma och trevliga, när man ber om råd, eller har någon fundering om redovisning.
Svar från Optimal Ekonomi i Ådalen AB
Stort tack, vi uppskattar din fina recension.