Är det här ditt företag?
Här tar du kontroll över ditt företags Recosida, uppdaterar info och testa att samla in omdömen helt utan kostnad.
Uppdatera ditt företag4 omdömen om Widrikssons Åkeri AB
-
skrev om Widrikssons Åkeri AB
Verkar helt sakna logistikplanering vid leverans av Coop:s varor, snurrar fram och tillbaks utan vettig planering.... tar onödigt lång tid... borde kunna planera bättre... TUR ATT PERSONALEN ÄR TREVLIG, DET GER I ALLA FALL FÖRETAGET 2 STJÄRNOR.
-
-
skrev om Widrikssons Åkeri AB
Personen som levererade var riktigt otrevlig och gav ett hotfullt intryck när vi frågade efter en del i vår leverans som saknades men som stod med i leveransinformationen.
-
skrev om Widrikssons Åkeri AB
Jag jobbar för widrik och måste säga att det är de bästa jag jobbat för.
Jag har jobbat för Posten, Schenker, Best och Ombudet.
Widrik kör allt vitt och bryr sig om sina chaufförer vilket i sin tur gör att vi kämpar ännu hårdare för att kunden skall få sin vara i tid och främst i det skick vi fick den.. -
skrev om Widrikssons Åkeri AB
Ett bra företag som man kan lita på, bra kundtjänst. / D