Rebecca Behrendtz

Rebecca Behrendtz

Registrerad mäklare
2 år i branschen
Fastighetsbyrån Enskede
Omdömen totalt
Reco logo small 82
Snittbetyg
4.8
Affärer senaste året
52

Rebecca Behrendtz är mäklare på Fastighetsbyrån Enskede

.

Rebecca Behrendtz har varit registrerad mäklare sedan 2024-05. Rebecca Behrendtz har varit aktiv på Reco.se sedan 2024-10 och har fått 82 omdömen med ett betyg på 4.8. Rebecca Behrendtz har haft 52 försäljningar sen 2025-10 och har tillfrågat 99% av sina kunder efter omdömen.

Skriv ett omdöme

82 omdömen om Rebecca Behrendtz

Sedan starten hos Reco 2024
Lena L
Köpte sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Kärrtorp

Mycket trevlig och tillmötesgående. Ingav förtroende.

Hedvig L
Sålde sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Kärrtorp

Rebecca är en stjärna! Hon bemötte oss på ett vänligt och empatiskt sätt och var samtidigt noggrann med att se till att vi hade realistiska förväntningar. Hon fick oss aldrig att känna oss pressade eller stressade vilket var väldigt viktigt för oss. Dessutom sålde hon vår lägenhet för mer än vi hade hoppats. Jag rekommenderar gladeligen Rebecca till alla som vill anlita en mäklare som gör det lilla extra för sina kunder!

Jennifer E
Sålde sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Globen/ Johanneshov

Supertrevlig, otroligt driven, engagerad och tillgänglig.

Lidjana R
Köpte sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Globen

Jag rekommenderar varmt Rebecca! Hon hjälpte oss med allt och var väldigt professionell, engagerad och hjälpsam genom hela processen. Vi är supernöjda och kan verkligen rekommendera henne!

Matilda S
Köpte sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Globen/ Johanneshov

Sälj/köp processen gick väldigt smidigt! Super nöjd!

Nils D
Köpte sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Hammarbyhöjden

En supertrevlig mäklare som verkligen är bra o go. Är rädd att hon jobbar för mycket bara, stackarn vilar aldrig

Svar från Rebecca Behrendtz

Vad kul att du har haft en bra upplevelse Nils. Är superglad att jag kunde hjälpa dig hitta en lägenhet! Oroa dig inte för mig, brinner verkligen för det jag gör och tycker det är världens roligaste yrke. Jag är en riktigt soffpotatis när jag väl är hemma 😂❤️

Raul B
Sålde sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Globen

Tydlig.Engagerad kunnig ett proffsigt beteende gav stort förtroende

Jelena P
Sålde sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Skarpnäck

Vi har varit väldigt nöjda med Rebecca och hela samarbetet kring försäljningen av vår lägenhet. Hon är väldigt trevlig, engagerad och lätt att få kontakt med. Det har alltid varit enkelt att diskutera olika frågor och vi har känt oss lyssnade på och väl omhändertagna genom hela processen. Vi uppskattar verkligen det fina samarbetet och kan varmt rekommendera henne vidare!

Christina H
Sålde sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Globen

Alltid glad och pigg. Öppen för idéer och kommer med bra förslag på nya idéer. Kan med glädje rekommendera Rebecka som mäklare.

Emrik H
Köpte sin lägenhet med hjälp av Rebecca Behrendtz en del av Fastighetsbyrån Enskede
Gubbängen - Enskede

Jättetrevlig och tillmötesgående och lugn

Filtrera omdömen