Otroligt hjälpsam, lyhörd o proffsig. Rekommenderar starkt honom för såväl försäljning som investering!
Jan-Erik Lööf
Jan-Erik Lööf är mäklare på Fastighetsbyrån Skellefteå
.Jan-Erik Lööf har varit registrerad mäklare sedan 1999-06. Jan-Erik Lööf har varit aktiv på Reco.se sedan 2014-11 och har fått 150 omdömen med ett betyg på 4.5. Jan-Erik Lööf har haft 26 försäljningar sen 2024-05 och har tillfrågat 100% av sina kunder efter omdömen.
-
100%
Andel tillfrågade kunder
-
26
Försäljningar
2024-05 - 2025-04
150 omdömen om Jan-Erik Lööf
- Bra bemötande. - Han levde upp till våra förväntningar. - Han är kunnig & driven. Tycker han har levererat ett bra jobb.
Tack för dom fina orden Gustav! Extra trevligt när vi kan leverera under rätt knepiga tider. Mvh J-E Lööf
Jag tyr att det fungerat bra utifrån de förutsättningar som fanns. Bemötandet har varit bra, vet inte hur det skulle varit bättre.
Jan-Erik levde upp till våra förväntningar. Att hjälpa oss med värdering och kontraktsskrivning med köparna
Bra och snabb återkoppling. Trevligt bemötande. Ordning och reda i info och underlag.
Tack snälla för dom fina orden. Det har varit ett nöje att hjälpa dig! Mvh JE
Mycket klar och koncis information. Enkel och effektiv process och trevligt bemötande.
Tack så mycket Janne! Jag har verkligen uppskattat att jobba ihop med dig. Janne här oxå :)
Hela förloppet från start till försäljning av fastigheten har skett på ett lugnt och avslappnat sätt som skötts av en proffsig fastighetsmäklare
Tack Lennart! Det har varit en ära att hjälpa dig å din fru att sälja det hem som betytt så mycket för er båda. Det har varit ett uppdrag jag kommer att minnas med värme. För det är just det Du och din fru utstrålar. Mvh JE
Jan-Erik är positiv, glad, tydlig och lyhörd. Därför får man ett stort förtroende för honom.
Verkade kunnig och intresserad av alla.
Uppmärksam vid visning och mycket närvarande.