Vi är jättenöjda med Carl-Johan som mäklare. Han är lyhörd mot alla parter och gör ett kanonjobb.
Carl-Johan Larsson
Carl-Johan Larsson är mäklare på Fastighetsbyrån Tibro
.Carl-Johan Larsson har varit registrerad mäklare sedan 2011-07. Carl-Johan Larsson har varit aktiv på Reco.se sedan 2017-06 och har fått 286 omdömen med ett betyg på 4.8. Carl-Johan Larsson har haft 53 försäljningar sen 2025-08 och har tillfrågat 96% av sina kunder efter omdömen.
-
96%
Andel tillfrågade kunder
-
53
Försäljningar
2025-08 - 2026-07
286 omdömen om Carl-Johan Larsson
Trevlig och tydlig. Väl bemötande och hjälpsam.
Väldigt bra och trevlig karl, lätt att tala med och proffsig! Tack
Trevlig, sympatisk och förtroendeingivande. Enkel att göra affär med.
Vi är otroligt nöjda med Carl-Johan och kan varmt rekommendera honom. Genom hela processen har han varit engagerad, professionell och alltid tillgänglig när vi haft frågor. Vi har känt oss trygga från start till mål och uppskattat hans tydliga kommunikation och personliga bemötande. Stort tack Carl-Johan för ett fantastiskt arbete!
Blev väl bemött av mäklaren både innan, under och efter visningen av huset. Mäklaren hanterade alla våra frågor på ett bra sätt och förde vidare frågor som han inte hade svaret på vid visningen. Köpet av huset var mycket nytt för oss (första husköpare) men mäklaren gjorde hela processen lugn. Han var tydlig och förstående under hela köp processen.
Mkt trevlig, det lilla jag träffat honom, och även så kompetent.
Han är en seriös, lättillgänglig och mycket trevlig mäklare!
Oerhört bra mäklare, kunnig, empatisk framförallt. Top 5
Väldigt bra mäklare, duktig, lyhörd samt kompetent. Alla plus hos oss.