Väldigt kompetent, trevlig och proffsig mäklare som alltid tillgodosett våra önskemål och varit enkel att kommunicera med. Rekommenderar varmt.
Notar Hammarby Sjöstad
Om företaget
Låt oss på Notar bli din mäklare i området kring Hammarby Sjöstad och Johanneshov! Vi på kontoret på Hammarby allé har bred lokalkännedom och lång erfarenhet av både mäklartjänster, området och de flesta föreningar häromkring. Vare sig du är på gång att köpa eller sälja en bostad kan du alltid kontakta oss för att få kompletta...
663 omdömen om Notar Hammarby Sjöstad
Sedan starten hos Reco 2016
Vi har anlitat Ehsan flera gånger i min familj. Bra förståelse för marknaden. Alltid tillgänglig, alltid trevlig och gör sitt yttersta för att hitta en lösning som passar både säljare och köpare. Bra på att ge feedback under processen. Rekommenderas starkt!
När vi valde mäklare var det viktigt för oss att känna ett engagemang för vår bostad och vår försäljning, och där kände vi ett större förtroende för Ilirjana än övriga mäklare vi träffade. Vi kände oss trygga under hela processen och överraskades över hur snabbt och smidigt det gick trots att det låg fler liknande lägenheter ute samtidigt. Vi skulle vilja beskriva Ilirjana som proffsig, vänlig och otroligt skarp i sin yrkesroll och rekommenderar hennes varmt till andra!
Mycket tydlig i sin kommunikation. Allt gick smidigt.
Trevlig, engagerad, pålitlig och driftig. Höll oss uppdaterad genom alla led av försäljningen. 100% IIirjana.
Proffsig, framåt, ambitiös och skapar bra affärer!
Hanna har varit ett bra stöd i hela köp-processen av min lgh! Skulle vända mig till henne i framtiden för hjälp.
Extremt förekommande och genuint trevlig. I högsta grad sakkunnig och effektiv. Vi är sååå nöjda med att allt 🤩
Tack Mats för din recension. Jag är övertygad om att ni kommer trivas som handen i handsken i er nya bostad!
Mycket professionell och redo för snabb hantering. Kopplade ihop mina önskemål som köpare med säljarens önskemål p ett utmärkt sätt.
Jag är glad att du är nöjd med ditt köp! Tack för din fina feedback.
Charlotta är en engagerad och driven mäklare. Hon tänker på alla detaljer, är superbra på uppdatering och har ett lugnt och trevlig sätt. Det känns tryggt att jobba med henne.
Tack bästa Cilla för din fina recension!
Ger ett bra intryck, påläst o trevlig.
Jag är säker på att ni kommer stormtrivas i lägenheten!
Charlotta gav ett mycket bra intryck.Det märks att hon känner området i Hammarby sjöstad trots sin unga ålder.En mycket sympatisk människa som ger ett fint intryck för Notar.
1000-tack för fina ord! Hoppas att ni kommer trivas i er nya bostad.
Hanna Parwén är professionell och trevlig. Vi köpte ett objekt som hon förmedlade. Hon kunde svara på alla frågor som uppstod och gav bra stöd om det uppstod problem på vägen. Vi kan varmt rekommendera Hanna.
Trevlig alert mäklare med koll på läget. God kontakt och snabba svar. Jättenöjd, smidig affär. Rekommenderas varmt. Nettan (köpare).
Tack Nettan, jag tror och hoppas att ni kommer trivas jättebra!
Charlotta är professionell , serviceminded, förtroendeingivande, seriös och ambitiös..
Tack för din feedback, jag hoppas ni är nöjda med lägenheten.
Världens gulligaste och trevligaste! Lyhörd, tydlig och duktig tjej/mäklare. Passar verkligen bra som mäklare.
Tack snälla Peter för din fina feedback, hoppas innerligt att ni skall trivas i lägenheten!
På vilket sätt blev du bemött av mäklaren Vilka förväntningar hade ni och hur levde mäklaren upp till dem Bra
Tack Nils! Det var roligt att få hjälpa till med försäljningen.
Charlotta har varit till så stor hjälp, proffsig och kunnig som gjort hela processen väldigt smidig och enkel. Fick ett väldigt personligt bemötande både på visning och senare i processen. Kommunikation har fungerat så smidigt och mina förväntningar har uppfyllts från start till mål. Jag rekommenderar verkligen Charlotta. Allt har känts toppen!
Vilken fin feedback, Emma! Stort tack för fantastiska ord. Jag är övertygad att du kommer trivas superbra i lägenheten. Vi hörs snart igen! Bästa, /Lotta
Notar i Hammarby Sjöstad har en enastående personal som är oerhört serviceminded. Deras professionalism och kunskap imponerar verkligen, och jag kan varmt rekommendera deras tjänster. Om du letar efter mäklare som erbjuder högkvalitativ service och expertis, så är Notar i Hammarby Sjöstad det perfekta valet.
Ilirjana, har haft ett 100% kundfokus sedan start och hanterade med sin expertis försäljningen på ett galant och smidigt sätt. Tack för hjälpen! Joakim N
proffesionellt bemötande och snabb återkoppling
Tack tack Sam! Jag är glad att jag kunde hjälpa er att hitta bostad.
Ilirjana had great knowledge of the area and the sells trend. She aptly encouraged us to expedite the reorganizing and styling for the showing in order to find the right buyers. She was responsive to all the questions I had. All in all great real estate agent!
Ilirjana är verkligen en superduktig mäklare som är mycket lätt att samarbeta med. Nyligen har hon hjälpt oss under försäljning av vår lägenhet. Och hon finns alltid tillgänglig för att svara på frågor, stora som små och ger alltid tät återkoppling kring hur processen går. Vi har känt oss supertrygga med Ilirjana som mäklare, kan starkt rekommendera henne!
Mycket trevlig,hjälpsam och kunnig person. Noga med att informera och hålla oss uppdaterade. Rekommenderar varmt.
Jag är glad att jag fick hjälpa till med försäljningen! Tack snälla för fin respons.
Hanna har varit påläst och gett ett professionellt intryck genom hela affären.
Proffsig och otroligt förtroendegivande! Otroligt duktig på både området samt allt kring försäljningen! Toppintryck från start till mål!
Vi köpte vår lägenhet via Charlotta. Hon var professionellt, alltid tillgänglig och jätte trevligt. Tack så mycket!
Tack snälla för din fina feedback Henning, jag hoppas att ni ska trivas i nya bostaden.
Mina erfarenheter av Charlotta Blick är bara positiva. Hon är kompetent, förtroendeingivande, lättillgänglig. Positiv i sin inställning. Tar initiativ och informerar mig snabbt. Jag är kort sagt mycket nöjd tror inte jag kunde fått en bättre mäklare.
Tusen tack bästa Keddy för dina fina ord!
Vi köpte vår lägenhet av Charlotta. Hon var professionell under visningen och gjorde ett snyggt jobb genom processen. Svara alltid snabbt om man har frågor mm.
Tack snälla Theodora! Jag är glad att jag kunde hjälpa till att hitta eran drömbostad och jag är övertygad om att ni kommer trivas jättebra där.
Charlotta är en supertrevlig och lättsam mäklare som fick mig att känna mig trygg genom hela köpprocessen! Kan starkt rekommendera 🌟
Tusen tack Emma, vad glad jag blir! Hoppas verkligen att du kommer trivas superbra i lägenheten!
Aktiv, lyhörd, tillgänglig, proffsig, prisvärd, trevlig :)
Hanna motsvarar de höga förväntningar som jag har på en erfaren mäklare. Hon är positiv, energisk, kommunikativ och seriös.
Stort tack för din rekommendation Tobias. Det var väldigt kul att få hjälpa till med försäljningen av din fina lägenhet.
Hanna är mycket proffsig och lyhörd i sitt bemötande. Hanna är snabb med att ge information och feedback. Vi är mycket nöjda med det sätt Hanna har skött försäljningen och även mycket nöjda med utfallet av affären.
Stort tack för din rekommendation Heli och tack för att jag fick hjälpa dig och Hans med försäljningen.
Charlotta Blick förverkligade mina drömmar med lägenhetsförsäljningen. Hon har energi, glädje och stor erfarenhet och med dessa egenskaper förvandlade hon försäljning till en trygg och stabil affär. Som mäklare är hon rutinerad, ”har koll på läget och allt det andra”. Charlotta har lyhördhet fast att man ibland undrar. Hon vet när och hur var sak ska göras. Charlotta är en professionell diplomatisk mäklare som tänker på helheten, har fokus på säljaren och lika mycket fokus på köparen. Hon ser det lilla till det hela. Charlotta rekommenderar jag till alla som vill sälja.
Tusen miljoner tack för fin feedback, Nina! Så roligt att försäljningen blev lyckad och att du är nöjd. Det är A&O!
Hi! If you want to buy an appartment i would recommend to get contact with broker. I got a help from Charlotta Blick when i was looking for appartment to buy. She is cooperative and friendly. She feels client and helps to manage processes fast and in a convinient way. I was happy to buy appartment and get all support needed including help in price negotiations, advice about economical situation of brf and considering future concequencies, help with translation of swedish documents to english. The process was efficient and not stressfull.
Hi Olga, Thank you so much! I really hope you will enjoy the apartment.
Hanna är proffsig, lyhörd och kunnig. Kändes tryggt redan från start. Hon var väl förberedd och hade en plan för hur vi skulle lägga upp försäljningen på bästa sätt. Det gick dessutom undan! Hon fanns alltid tillgänglig och alltid med ett glatt humör. Vi är supernöjda med Hanna Parwén och Notar och rekommenderar varmt vidare till andra!
Tack Tove för att du tog dig tiden att skriva en rekommendation. Kul att du är nöjd med mitt jobb och härligt att det gick snabbt och smidigt :)
Charlotta är en mycket kunnig och engagerad mäklare som värnar om mig som säljare. Hon har ett härligt driv och positiv energi. Mycket noga med att hålla mig uppdaterad och inkluderar mig i alla steg. Bästa mäklaren jag anlitat och då har jag ändå träffat en hel del. Rekommenderas varmt!
Wow, tusen tack för fina ord Emelie! Jag är så glad att jag fick förtroendet att hjälpa till med försäljningen.
Kunnig, ambitiös och inlyssnande i sitt bemötande.
Tack för att jag fick hjälpa till med försäljningen Linda, kul att du är nöjd. Vi ses på tillträdet :)
Lugnt och sakligt bemötande. Förmåga att se både säljare och köpare i affären. Jag är mycket nöjd med Ehsan.
Vi uppskattade att han pratade med oss på ett trovärdigt sett kring det marknadsläget som råder nu. Vi uppfattade att han ärligt ville att vi kom överens om en affär där både säljare och köpare kunde känna sig nöjda. Vi har träffat flera mäklare som inte alls verkat mottagliga för vad vi har tyckt är realistiska prisnivåer, utan bara vill möta upp säljare med väldigt höga förväntningar. Dessutom var han mycket trevlig - och även säljaren faktiskt!
En jätte bra mäklare. Har arbetat med honom två gånger nu. Allting har gått jätte bra och vi har fått rätt och trovärdig information.
Väldigt bra bemötande och alltid tillgänglig.
Tack för din rekommendation. Kul att du är nöjd med mitt jobb!
Ett väldigt positivt & proffesionellt bemötande. Vi hade höga förväntningar & det levde mäklaren verkligen upp till! Enkelt & smidigt samarbete med ett fantastiskt resultat !
Så roligt att jag levde upp till förväntningarna och att det blev en sådan lyckad försäljning!
Bra bemötande med snabba svar och glatt humör. Kan verkligen rekommendera Charlotta!
Tack snälla Elenore för din feedback! Jag hoppas ni kommer trivas i lägenheten.
Mkt bra! Trovärdig, tillgänglig, expeditiv, kunnig och uppdaterad.
Så härlig energi och får en att känna sig trygg. Tack
Vad glad jag blir att höra det. Så roligt att få hjälpa till med försäljningen!
smidig affär. bara gott att säga.
Underbart! Tack snälla Viktor!
Charlotta är en professionell mäklare. Hon är dessutom vänlig, trevlig och hjälpsam. Rekommenderar starkt! Vänligen Daniel
Tack snälla Daniel för fina ord!
Jag upplevde Hanna väldigt tillmötesgående och samtalen var avspända och trevliga men samtidigt uttömmande. Jag tycker att hon verkade väl förberedd på objektet och att hon "visste vad hon gjorde". Jag har inte speciellt stor erfarenhet av lägenhetsaffärer och jag kände mig väl omhändertagen av Hanna.
Stort tack för din rekommendation Karin. Kul att höra att du är nöjd med min hjälp :)
Mycket nöjda! Trevlig, professionell och höll oss väl uppdaterade under hela försäljningsprocessen. Vi kände oss mycket trygga att sälja med Ehsan. Rekommenderas!