Jenny Olofsson

Jenny Olofsson

4.9 / 5 baserat på 87 omdömen

Jenny Olofsson är mäklare på Svenska Mäklarhuset Uppsala

.

Jenny Olofsson har varit registrerad mäklare sedan 2021-02. Jenny Olofsson har varit aktiv på Reco.se sedan 2024-08 och har fått 87 omdömen med ett betyg på 4.9. Jenny Olofsson har haft 49 försäljningar sen 2025-07 och har tillfrågat 97% av sina kunder efter omdömen.

  • 97%

    Andel tillfrågade kunder

  • 49

    Försäljningar

    2025-07 - 2026-06

Skriv ett omdöme

87 omdömen om Jenny Olofsson

Sedan starten hos Reco 2024
Ida L
Sålde sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Luthagen

Fantastisk människa och mäklare! Är så tacksam för Jenny och för att hon har hjälp oss med försäljningen av vår bostad. Rekommenderar henne varmt!

Stina Ö
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Bergsbrunna

Otroligt proffsig och kunnig. Allt har gått väldigt smidigt.

Alexander H
Köpte sin stuga med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Rasbo

Mycket nöjda med Jenny vid vårt bostadsköp!

Torsten L
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Sävja

Hon får saker gjorda Hittills bara positivt

Karl Tobias E
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Luthagen

Snabb återkoppling och trevlig

Amin U
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Gränby

Very cooperative and professional person I met. She deserves more success in her future

Diane Margaretha Dina W
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Gränby

Fantastisk personlighet! Öppen tydlig och mycket glädje!!!

Jennifer Elisabeth C
Sålde sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Kungsängen

Helt fantastisk både som person och mäklare!!

Jenny O
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Luthagen

Proffsig och trevlig i kontakten och enkel att samarbeta med!

Matilda B
Sålde sin lägenhet med hjälp av Jenny Olofsson en del av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Luthagen

Jenny är otroligt hjälpsam, kunnig, engagerad och med ett väldigt varmt och genuint bemötande. Jag kände mig så trygg under hela processen och kan starkt rekommendera Jenny!