Jenny Kristiansson Åkesson

Jenny Kristiansson Åkesson

Registrerad mäklare
8 år i branschen
Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Omdömen totalt
161
Snittbetyg
4.9
Affärer senaste året
17

Jenny Kristiansson Åkesson är mäklare på Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus

.

Jenny Kristiansson Åkesson har varit registrerad mäklare sedan 2018-07. Jenny Kristiansson Åkesson har varit aktiv på Reco.se sedan 2018-09 och har fått 161 omdömen med ett betyg på 4.9. Jenny Kristiansson Åkesson har haft 17 försäljningar sen 2025-09 och har tillfrågat 97% av sina kunder efter omdömen.

Skriv ett omdöme

161 omdömen om Jenny Kristiansson Åkesson

Sedan starten hos Reco 2018
Rolf Niklas K
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Egna Hem

Driven, uppfinningsrik, trevligt bemötande. Professionell och saklig i möten med köpare och säljare. Rekommenderas!

Eva Gunnel R
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus

Lyhörd, lätt att prata med, tjänstvillig, glad, positiv,

Erna L
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Näsby

Jag är mycket nöjd med Jenny, som varit professionell, engagerad och lyhörd genom hela processen. Hennes tydliga kommunikation och snabba återkoppling gjorde att jag kände mig trygg och väl omhändertagen. Jag kan varmt rekommendera henne!

Rojin A
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus

Vi är så nöjda med Jenny och hur hela processen har gått. Det har känts tryggt och enkelt. Tack Jenny för all hjälp och för ett så fint bemötande!

Ziwer A
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus

Jenny var professionell, hjälpsam och trevlig genom hela processen. Hon var alltid snabb på att svara på mina frågor och såg till att allt gick smidigt och tryggt till. Jag kände mig väldigt väl omhändertagen och är mycket nöjd med hennes hjälp. Jag rekommenderar henne varmt!

Jan M
Sålde sin lägenhet med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Näsby

Bemötande: Vänligt och professionellt Förväntningar: Att få hjälp att sälja vår lägenhet i ett område där det fanns många likvärdiga objekt till salu. Vi är mycket nöjda med Jennys arbete gällande vår lägenhet.Allt har gått över vår förväntan . Vi kan varmt rekommendera Jenny, hon är saklig ,noggrann och snabb i sitt arbete. Mvh Lisbeth o Jan Mårtensson

Peter F
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Åhus

Jenny hade ett öppet och trevligt bemötande. Vi fick snabbt ett förtroende för henne. Hon kändes kunnig och påläst, samtidigt som hon erkände om det var någon information hon inte hade riktigt koll på. Hon höll det. Hon lovade i form av återkopplingar och svarade snabbt på våra frågor. Vi hade gärna anlitat Jenny vid en eventuellt framtida försäljning.

Mona Lisbet Margareta N
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Åhus

Vi har bara gott att säga om Jenny! Hon har hjälpt oss med allt som vi behövde!

Annica Maria Pernilla C
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Möllebacken

Trevlig och enkel att prata med. Prestigelös och hjälpsam.

Maja L
Köpte sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av Fastighetsbyrån Kristianstad & Åhus
Öllsjö

Jenny har en härlig och tydlig aura! Hon förklarar informationen så att det blir begripligt och får en att känna sig trygg! Vi är mycket nöjda med henne.

Omdömen från tidigare arbetsgivare

Curt B
Köpte sin lägenhet med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av HusmanHagberg Kristianstad
Sommarlust

mycket trevligt tillmötesgående o proffsigt

Per Marcus Ingemar T
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av HusmanHagberg Kristianstad

Jenny var fantastisk på alla vis!

Linda Viktoria Maria H
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av HusmanHagberg Kristianstad
Färlöv

Jenny har et fantastiskt bemötande med en unik balans mellan proffisionalitet och personlighet. I hennes arbete lyser hennes kompetens igenom som skapar trygghet. Hon bjuder på en god tillgänglighet och snabb respons. Om jag någon gång i framtiden återigen skulle sälja ett objekt så hade jag valt Jenny.

Hilda Maria S
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av HusmanHagberg Kristianstad
Söder / Udden

Proffsig, empatisk och realistisk. Fingertoppskänsla från start till mål. Vi bollade och resonerade kring olika scenarion vilket jag uppskattade. Jag kände mig trygg och lyssnad på hela vägen.

Nils Johan Magnus B
Sålde sitt hus med hjälp av Jenny Kristiansson Åkesson en del av HusmanHagberg Kristianstad
Tosteberga

En superengagerad mäklare och som kändes proffsig från första stund. Vi fick genast en bra känsla för att hon skulle kunna hjälpa oss på allra bästa sätt. Svarade snabbt och bra på våra frågor.

Filtrera omdömen