Fred är väldigt bra mäklare. Han var mäklare när jag köpte mitt hus. Sen anlitade jag Fred när jag skulle sälja. Väldigt bra bemötande och han svarar alltid. Rekommenderar honom.
Fred Rehn Janowicz
Fred Rehn Janowicz är mäklare på Mäklarhuset Örebro
.Fred Rehn Janowicz har varit registrerad mäklare sedan 2012-07. Fred Rehn Janowicz har varit aktiv på Reco.se sedan 2018-10 och har fått 302 omdömen med ett betyg på 4.9. Fred Rehn Janowicz har haft 41 försäljningar sen 2024-12 och har tillfrågat 93% av sina kunder efter omdömen.
-
93%
Andel tillfrågade kunder
-
41
Försäljningar
2024-12 - 2025-11
302 omdömen om Fred Rehn Janowicz
Kunnig, professionell och lätt att ha att göra med.
Trevlig och kunnig mäklare som hjälpte oss genom affären.
Som aktiv mäklare själv ställer man höga krav när man ska välja en kollega att anlita. Valet föll på Fred, och det kunde inte blivit bättre. På mindre än en vecka var bostaden såld! Lättillgänglig, proffsig och väldigt trevlig genom hela processen. Mäklarnas val av mäklare, helt enkelt! 😊
Fred har vart lättsam, trevlig och enkel att ha dialog med. Vi upplever att han säger precis som det är med läge osv vilket vi uppskattat väldigt mycket. Som säljare har vi känt oss oerhört trygga med fred och kommer garanterat kontakta honom igen vid kommande försäljningar i framtiden.
Trygg, öppen och ärlig. Lyssnar och låter dig styra försäljningen men ger sin ärliga åsikt.
Kunnig. Seriös. Kundcentrerad.
Fred har utfört ett exemplariskt jobb med att sälja min lägenhet i Solhaga, Örebro! Vårat samarbete som säljare och mäklare har fungerat perfekt från dag ett!
Vi kan varmt rekommendera Fred Rehn Janowicz som fastighetsmäklare. Han är professionell, engagerad, lyhörd och väldigt kunnig. Har alltid varit glad, varm, genuin och serviceinriktad i alla kontakter vi har haft. Han har varit tydlig, närvarande och tillgänglig genom hela processen, vilket fått oss att känna oss otroligt trygga i varje steg.
Trevlig och noggrann! Tydlig och bra genomgång av köpekontraktet!